Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Users
nn: Brukarar
