Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: On
pt: Habilitado

en: Projects
pt: Projetos

en: Name
pt: Nome

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Users
pt: Usuários

en: Project name
pt: Nome do projeto

en: Synchronization
pt: Sincronização
