Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: On
ru: Вкл

en: Projects
ru: Проекты

en: Name
ru: Название

en: Issues
ru: Задачи

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Users
ru: Пользователи

en: Project name
ru: Имя проекта

en: Synchronization
ru: Синхронизация
