Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: On
sv: På

en: Projects
sv: Projekt

en: Name
sv: Namn

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Users
sv: Användare

en: Project name
sv: Namn på projekt
