Redsys payment module (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Language
ar: اللغة

en: Test
ar: الاختبار

en: Send
ar: أرسل

en: Your e-mail
ar: بريدك الإلكتروني

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Live
ar: مباشر

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Basque
ar: باسكية

en: Galician
ar: جالية
