Redsys payment module (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Test
ast: Preba

en: Send
ast: Unviar

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu
