Redsys payment module (1.0.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Language
be: Мова

en: Test
be: Тэст

en: Send
be: Адаслаць

en: Your e-mail
be: Ваш e-mail

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Polish
be: Польская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Swedish
be: Швецкая

en: Catalan
be: Каталанская

en: Basque
be: Баская

en: Galician
be: Галіцыйская
