Redsys payment module (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།
