Redsys payment module (1.0.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Basque
dz: བཱགསིཀ།

en: Galician
dz: གེ་ལི་ཤི་ཡཱན།
