Redsys payment module (1.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Send
et: Saada

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Environment
et: Keskkond

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Basque
et: Baski keel

en: Galician
et: Galeegi keel
