Redsys payment module (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Test
fi: Testi

en: Send
fi: Lähetä

en: Pay
fi: Maksa

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Polish
fi: puola

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Catalan
fi: katalaani

en: Basque
fi: baski (euskara)

en: Galician
fi: galego
