Redsys payment module (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Test
fr: Tester

en: Send
fr: Envoyer

en: Your e-mail
fr: Votre courriel

en: Pay
fr: Payer

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Environment
fr: Environnement

en: Live
fr: En direct

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Polish
fr: Polonais

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Swedish
fr: Suédois

en: Galician
fr: Galicien
