Redsys payment module (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Language
he: שפה

en: Test
he: בדיקה

en: Send
he: שלח

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Live
he: חי

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית

en: Swedish
he: שוודית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Basque
he: בסקית

en: Galician
he: גליצית
