Redsys payment module (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Send
hr: Pošalji

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Galician
hr: Galicijski
