Redsys payment module (1.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Basque
hy: Բասկերեն

en: Galician
hy: գալիսերեն
