Redsys payment module (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Test
id: uji

en: Send
id: Kirim

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Live
id: Langsung
