Redsys payment module (1.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Basque
kn: ಬಾಸ್ಕ್ಯೂ
