Redsys payment module (1.0.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Language
ku: زمان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Basque
ku: باسکی

en: Galician
ku: گەلیسی
