Redsys payment module (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Test
oc: Testar

en: Send
oc: Mandar

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Swedish
oc: Suedés

en: Basque
oc: Basc
