Redsys payment module (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Language
sl: Jezik

en: Send
sl: Pošlji

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina
