Redsys payment module (1.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Basque
ta: பாஸ்க்

en: Galician
ta: கலிசியன்
