Redsys payment module (1.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Send
te: పంపించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Catalan
te: కాటలన్
