Redsys payment module (1.0.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Basque
ur: باسکیو

en: Galician
ur: گالیشی
