Redsys payment module (1.0.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Test
af: Toets

en: Send
af: Stuur

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Catalan
af: Katalaans

en: Basque
af: Baskees

en: Galician
af: Galisies
