Redsys payment module (1.0.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Language
am: ቋንቋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Basque
am: ባስቅ

en: Galician
am: ጋሊሽኛ
