Redsys payment module (1.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Language
bg: Език

en: Test
bg: Тест

en: Send
bg: Изпрати

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Live
bg: Живот

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Polish
bg: Полски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Basque
bg: Баски

en: Galician
bg: Галицийски
