Redsys payment module (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Language
bn: ভাষা

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: About
bn: সম্পর্কে
