Redsys payment module (1.0.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Test
ca: Prova

en: Send
ca: Enviar

en: Your e-mail
ca: El vostre correu electrònic

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Environment
ca: Entorn

en: Live
ca: En viu

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Swedish
ca: Suec

en: About
ca: Detalls

en: Catalan
ca: Català

en: Basque
ca: Basc

en: Galician
ca: Gallec
