Redsys payment module (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Language
de: Sprache

en: Currency
de: Währung

en: Send
de: Senden

en: Your e-mail
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Pay
de: Bezahlen

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Environment
de: Umgebung

en: Dutch
de: Niederländisch

en: German
de: Deutsch

en: Polish
de: Polnisch

en: Portuguese
de: Portugiesisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: About
de: Über

en: Catalan
de: Katalonisch

en: Basque
de: Baskisch

en: Galician
de: Galicisch

en: Moon
de: Mond

en: Test URL
de: URL testen
