Redsys payment module (1.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Send
eu: Bidali

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Swedish
eu: Suediera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Basque
eu: Euskera

en: Galician
eu: Galiziera
