Redsys payment module (1.0.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Test
fa: آزمایش

en: Send
fa: ارسال

en: Your e-mail
fa: پست الکترونیکی شما

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Commerce
fa: تجارت

en: Live
fa: زنده

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: About
fa: درباره

en: Catalan
fa: کاتالان

en: Galician
fa: گالیسی
