Redsys payment module (1.0.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Test
hi: परीक्षण

en: Send
hi: भेजें

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: Polish
hi: पोलिश

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: About
hi: के बारे में

en: Catalan
hi: कॉतालां

en: Basque
hi: बास्क़

en: Galician
hi: गैलिशियन्
