Redsys payment module (1.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Test
hu: Teszt

en: Send
hu: Küldés

en: Your e-mail
hu: Feladó e-mail címe

en: Pay
hu: Fizet

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Commerce
hu: Bolt

en: Environment
hu: Környezet

en: Live
hu: Élő

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Polish
hu: lengyel

en: Portuguese
hu: portugál

en: Swedish
hu: svéd

en: About
hu: Leírás

en: Catalan
hu: katalán

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: Basque
hu: baszk

en: Galician
hu: galiciai

en: Notification Email
hu: Értesítő email
