Redsys payment module (1.0.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Forms
it: Form

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Send
it: Invia

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Polish
it: Polacco

en: Swedish
it: Svedese

en: About
it: Informazioni

en: Catalan
it: Catalano

en: Basque
it: Basco
