Redsys payment module (1.0.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Test
ja: テスト

en: Send
ja: 送信

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Live
ja: ライブ

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: About
ja: アバウト

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Basque
ja: バスク語

en: Galician
ja: ガリシア語
