Redsys payment module (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Language
ka: ენა

en: Test
ka: ტესტი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
