Redsys payment module (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Test
lt: Testas

en: Send
lt: Siųsti

en: English
lt: Anglų

en: Live
lt: Gyva

en: About
lt: Apie
