Redsys payment module (1.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Test
lv: Tests

en: Send
lv: Sūtīt

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Live
lv: Tiešraide

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: About
lv: Par

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Basque
lv: Basku

en: Galician
lv: Galīciešu
