Redsys payment module (1.0.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Language
mn: Хэл

en: Send
mn: Илгээх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш

en: Swedish
mn: Швед

en: Catalan
mn: Каталан

en: Basque
mn: Баск
