Redsys payment module (1.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Send
nl: Versturen

en: Your e-mail
nl: Uw e-mail

en: Pay
nl: Betaal

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Environment
nl: Omgeving

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Swedish
nl: Zweeds

en: About
nl: Over

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Basque
nl: Baskisch

en: Galician
nl: Galicisch
