Redsys payment module (1.0.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Language
nn: Språk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Polish
nn: Polsk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Basque
nn: Baskisk

en: Galician
nn: Galicisk
