Redsys payment module (1.0.1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Test
pt: Teste

en: Send
pt: Enviar

en: Your e-mail
pt: Seu e-mail

en: Pay
pt: Pagar

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Commerce
pt: Comércio

en: Environment
pt: Ambiente

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Polish
pt: Polonês

en: Portuguese
pt: Português

en: Swedish
pt: Sueco

en: About
pt: Sobre

en: Catalan
pt: Catalão

en: Basque
pt: Basco

en: Galician
pt: Galego

en: Test URL
pt: Testar a URL
