Redsys payment module (1.0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: Send
ro: Trimite

en: Your e-mail
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Swedish
ro: Suedeză

en: About
ro: Despre

en: Catalan
ro: Catalană

en: Basque
ro: Bască

en: Galician
ro: Galiţiană
