Redsys payment module (1.0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Send
sk: Odoslať

en: Your e-mail
sk: Váš e-mail

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Commerce
sk: Obchod

en: Environment
sk: Prostredie

en: Live
sk: Naživo

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Swedish
sk: Švédčina

en: About
sk: Informácie o

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Galician
sk: Galícijčina
