Redsys payment module (1.0.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Send
sv: Skicka

en: Your e-mail
sv: Din e-post

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Environment
sv: Miljö

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Polish
sv: Polska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: About
sv: Om

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Basque
sv: Baskiska

en: Galician
sv: Gaeliska
