Redsys payment module (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Send
th: ส่ง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: About
th: เกี่ยวกับ
