Redsys payment module (1.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Send
tr: Gönder

en: Your e-mail
tr: E-postanız

en: Pay
tr: Öde

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Swedish
tr: İsveççe

en: About
tr: Hakkında

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Basque
tr: Baskça

en: Galician
tr: Galisyaca
