Redsys payment module (1.0.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Test
uk: Тест

en: Send
uk: Надіслати

en: Your e-mail
uk: Ваш e-mail

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Commerce
uk: Комерція

en: Environment
uk: Середовище

en: Live
uk: Наживо

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Swedish
uk: Шведська

en: About
uk: Про модуль

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Basque
uk: Баскська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Moon
uk: Місяць

en: Terminal
uk: Термінал
