Redsys payment module (1.0.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Send
pl: Wyślij

en: Your e-mail
pl: Twój adres e-mail

en: Pay
pl: Zapłać

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Live
pl: Na żywo

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: About
pl: O stronie

en: Card
pl: Karta

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Select payment method
pl: Wybierz sposób płatności

en: Basque
pl: Baskijski

en: Galician
pl: Galicyjski
