Redsys payment module (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Language
az: Dil

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Live
az: Canlı

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Card
az: Kart
